מהפך בדיגיטל שיווק דיגיטלי שמביא לידים מבושלים מאוד

הדור הבא של שיווק דיגיטלי שווה ערך לנטוורקינג ולעיתים אף יותר

השאירו פרטים וקבלו דוגמא אמיתית

עד היום נטוורקינג או המלצות הביאו את הלקוחות הטובים ביותר

הדור הבא של שיווק דיגיטלי = אוטומציה שיווקית ביחד עם שיווק של סרטוני וידאו

למי זה מתאים? כל בעל עסק שכל עסקה שווה לו הרבה כסף וכל לקוח חדש שווה לו זהב. אם אתם מחפשים כמות על חשבון האיכות זה לא מעניין אותי (:

חשוב מאוד לקרוא: פרסומות שהם תוכן שיכבשו את ליבם של הלקוחות שלכם הם הבסיס בסרטון וידאו שנפיק לכם.

למרות שלכאורה כמעט כולם מייצרים נוכחות ברשתות החברתיות מעטים העסקים המשכילים לייצר תוכן אמיתי ופורה בינן לבין לקוחותיהם הקיימים והפוטנציאליים ולספר את הסיפור שלהם.

אני ירון יוגב מאמין שפרסום עסקי יבוא קודם כל באמצעות בנית סיפור מעניין בוידאו ביחד עם אפקט של WOW המספר גם את הסיפור האישי שלכם. 

המטרה שלנו שהרבה יותר לקוחות ומכרים ישמעו על העסק שלכם ויבינו במה אתם מתמחים. ברגע שמשייכים לכם ערכים חיובים- מחיר, שירות, זמינות, אמינות ומקצועיות העסק שלכם יצעד צעד נוסף קדימה.

החבילה המורחבת כוללת צילום ועריכה מקצועית, הקמת קמפיין יוטיוב פייסבוק וגוגל ביחד עם דף נחיתה או אתר אינטרנט ביחד עם משפח שיווקי חכם של הסרטון שלכם לקהל היעד שלכם. התוצאה של הקמפיין היא עוצמתית ביותר !!!  

שיטות העבודה שלי מתקדמות:

 ב-10 שנים האחרונות אני מעורב בפרויקטים רבים הדורשים מומחיות תוך מתן מעטפת של שירותים בהתאם לצרכי הלקוח, סל הפתרונות שלי כולל צילום ועריכת וידאו, הקמת מיני סייט ודפי נחיתה. הטמעת קודים המודדים את יעילות הפרסום. הקמה וניהול קמפיינים ביוטיוב, גוגל ופייסבוק. הקמת באנרים מתקדמים היוצרים מעורבות

עם הלקוח ביחד עם בניית אוטומציה שיווקית.

מבין לקוחותינו