חברת לידים

חברת לידים מודל הישן 

חברת לידים מודל CPC  

אז במודל החדש של חברת לידים אין כבר איש טלמיטינג והאיש המכירות יכול להיות איש מכירות טלפונית אבל החיים שלו יהיו הרבה יותר קלים עכב כך שהלקוח בעצם פנה אליו, הוא יזם את הפגישה ולא הסכים לפגישה עכב הלחץ שהפעיל עליו איש הטלמטינג.

אין צורך לתת רכב ומשכורת לאיש המכירות ולשלם משכורת לאיש הטלמטינג אלא להשקיע את הכסף בהקלקות איכותית שיביאו לנו לידים חמים

המודל של תשלום לפי CPC - תשלום לפי קליק - הינו טוב ללקוח ולגם למנהל הקמפיין עכב כך שלשני הגורמים יש אינטרנס משותף.

מנהל הקמפיין האינטרס שלו שהלקוח ימשיך לשלם לו לאורך זמן ולכן הוא חייב להשקיע באיכות הליד והלקוח האינטרנס שלו הוא לקבל לידים שיהפכו ללקוחות ולכן כל עוד זה עובד הלקוח יפתח את הארנק ויגדיל תקציבים ומנהל הקמפיין ירוויח יותר.

חברת לידים CPL 

בתחום הלידים יש הרבה יותר חברות שמציעות לידים במודל של CPL  מה שאומר שעל פניו ללקוח אין סיכון והוא משלם לפי ליד.

אז ברור לכם שאף אחד לא מפסיד עליכם ואם מדובר בלידים זולים כנראה שהם גם לא איכותיים ומחר בבוקר ספק הלידים יכול להחליף אותך בפראייר אחר שיקנה את הלדים הללו בשקל אחד יותר.

אין אלטרנטיבה, אין קסמים הלידים מגיעים ממקורות שעולים כסף כגון פייסבוק, יוטיוב , גוגל , GDN או אאוטבריין ואני לא מכיר תחומים שהלידים שם זולים, זה אגדה וסיפורים שאין לה שום בסיס.

חברת לידים העידן החדש 

חברות לידים מהעידן החדש המטרה שלהם היא כל הזמן לייצר תשתיות נוספות ללקוחות, לייצר סרטונים חדשים וקריאטיב טוב על מנת שהלידים שיגיעו יגיעו חמים ומבושלים. חברת לידים מהעידן החדש תבדוק את העלות תועלת מכלל הערוצים ותשקיע את הכסף שלכם רק במקומות שמייצרים לקוחות אמיתיים.

חברת ppc simple  עובדת עם מערכת ניהול לידים הטובה ביותר בישראל, ואינה מתפשרת על איכות הלידים ועל מדידת הלידים. החברה הוקמה ב 2010, עם ניסיון רב בניהול קמפיינים בהיקף של מאות מיליוני שח, במשך השנים צברנו ניסיון רב והגענו למסקנה שליד שמגיע כתוצאה מסרטון וידאו הוא הליד הכי איכותי שקיים היום בדיגיטל ולכן כחברת לידים איכותית ומובילה אנו שואפים לייצר סרטוני טיפים של לקוחותינו ביחד עם השבחת התשתית שלהם, התוכן והמסרים לטובת השבחת הליד.