לידים לרופאים

לידים לרפואה, רופאים, מרפאות, ובתי חולים

לידים חמים של רופאים הם תחום שמחפשים אותך כמו תמיד בגוגל, אין משמעות לכך שבאנר יקפוץ פתאום לגולש, אם נדע להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון ולהעביר את המסר הכנון ב 5 שניות תקבלו אתם הרופאים לידים חמים.

התחומים שרלוונטיים לרופאים הם טיפולי שיניים, טיפול בבעיות גב, הפסקת עישון וזכויות רפואיות

לידים לרופא שיניים

לידים לרופא שיניים הוא בד"כ יגיע בשעות הערב בחירום, לקוח שכואב לו לא יחשוב פעמיים ויגיע לרופא שיניים הראשון שיקבל אותו. רופאי שיניים בשוטף חייבים לייצר נוכחות דיגיטלית קבוע במדיה בעיקר בפייסבוק על מנת שגולשים יכירו אותם וישקלו להגיע לדוגמא לחוות דעת נוספת בשעת הצורך. אפשר בקמפיין חשיפות בפייסובק לייצר פוסטים בעלויות לא גבוהות ולאורך זמן זה יביא תוצאות.

מחירי לידים לרופאים

כמו בכל תחום זה תלוי בתחרות, בנפח החיפושים ובמחיר הקליק, אני מאמין שזה ינוע בין 50- 100 ש"ח לליד, מי שרושם אחרת הוא כנראה קצת פחות מבין איך גוגל עובד ומה יחס ההמרה בקמפיין. המחיר לליד הוא פחות חשוב, אנחנו מדברים בעיקר על ליד איכותי ועל כך שגולש חייב שכן חשוב שגולש יבקר כמה פעמים בנכסים הדיגיטליים של הרופאים על מנת שישאיר ליד סופר איכותי ורותח.

המוניטין של הרופא הוותק ושיתוף פעולה של הרופא הינו פרמטר משמעותי בהצלחת קמפיין הלידים שאנו נייצר לכם. אם אין תקציבים לראיון אצל פרופסור קרסו לדוגמא אנחנו נדאג להגיע למרפאה שלכם ולצלם את הרופא נותן טיפים ומידע על תחום הפעילות שלו.

מעבר לכך מנהלת המשרד של המרפאה צריכה לעזור לנו עם  תוכן מקצועי על עדכונים בתחום שלכם שיכולים לעניין את הגולשים.

אחד האתגרים בקמפיין הוא לסנן גולשים שמחפשים רופאים בקופות חולים והם לא רלוונטים לביקור פרטי.

הגיע הזמן שהדיגיטל יביא לכם לידים לרופאים 
צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם 

*תקבלו גם מייל עם ערך מדובר על מייל חד פעמי שנשלח מייד, תבדקו אולי הוא בספאם שלכם
rrr.png