לידים לעורכי דין

יצירת קמפיין לעורכי דין

שיווק דיגיטלי לעורכי דין זו משימה לא פשוטה אך בהחלט אפשרית. עורכי דין בתחומים רבים משקיעים בתחום של קידום אתרים וקידום ממומן בגוגל. גם הם הבינו שרק מגוגל יגיעו לידים איכותיים לעורכי דין. הבעיה שחלק גדול מעורכי הדין מקדמים את עצמם בחיפושים מאוד מאוד גנריים ולכן לא מקבלים לידים או במילים אחרות משקיעים הרבה ומקבלים לידים קרים.

העולם השתנה גולשים לא משאירים פנייה סתם, הם חוקרים, בודקים, קוראים ורק אם נייצר רושם עז של מקצוענים יש סיכוי לקבל ליד.

נניח שהחלטתי לקדם עורך דין בתחום של נדל"ן והעורך דין ביקש ממני לקבל לידים בתחום של קנייה ומכירת דירות. איך בעצם אפשר לגשת לקמפיין שכזה? 

לידים עורכי דין

קמפיין לידים לעורכי דין

לא מעט עורכי דין כבר התחילו להבין שרק וידאו מייצר יתרון משמעותי על פני המתחרים שלהם, ברגע שגולש מחפש לדוגמא "טיפים לקניית דירה" סביר להניח שאם הוא יגיע לאתר או לדף נחיתה ויראה סרטון בנושא שמעניין אותו הוא יישאר שם עד סוף הסרטון.

כבר בשלב הזה יצרנו מעורבות חשובה במשפך השיווקי "וצבעתי" את היוזר כגולש "חם ". 

למה בעצם לבצוע גולשים זה חשוב? 

נניח שגולש 1 רשם בגוגל " עלויות של עורך דין נדל"ן" , גולש שני רשם "טיפים לפני רכישת נכס" , גולש 3 רשם "חוזה לרכישת נכס", כל אחד בעצם נמצא בשלב שונה בתהליך עצמו ולכן זה סופר חשוב לייצר לכל אחד מהגולשים את המסרים מתאימים.

בסופו של דבר אתם חייבים להבין שגולשים חסרי סבלנות - אם הם לא מוצאים את מבוקשם במדויק הם פשוט ימשיכו הלאה וכמובן לא ישאירו ליד לא בפעם הראשונה ולא בפעם השנייה.

אז לסיכום, צריך לפעול בכל החזיתות ולהקים ולהשקיע בתשתיות הדיגיטליות כגון אתר, בלוג, סרטוני טיפים ביחד עם קמפיין אורגני בגוגל וממומן בגוגל אדס וביוטיוב. מדובר על הקמת תשתית רחבה שתשרת את העורך דין למשך שנים רבות ותייצר לו בסופו של דבר לידים איכותיים וחמים.

מחירי הפרסום לעורכי דין

מידע נוסף על מחירי קליקים בגוגל אדס: ידוע לכולם שתחום עריכת הדין הינו תחום סופר תחרותי במילות מפתח הגנריות שכולם מתחרים לטובת קבלת הליד שזה בעצם פנייה של לקוח חדש.

יחד עם זאת יש בגוגל חיפושים רבים שיכולים להניב לידים איכותיים במילות מפתח שנחשבות לזנב הארוך ולא מראות על כוונה ברורה לסגירת עסקה, רק בחיפושים הללו נוכל לשלם 5-10 שח לקליק ולייצר תנועה איכותית לאתר על מנת שנוכל בשלב הבא להמשיך עם שיווק מחדש שיחזיר את הגולש לדף נחיתה באתר שמכיל תוכן מעניין אחר עם הנעה לפעולה ברורה.

בתחום של עורך דין פלילי מחירי הקליק יכולים לנוע בין 15-50 שח ולכן תוכלו להגיע לעלות שלי של מינימום 150-200 שח במקרה הטוב.

קידום אתרים לעורכי דין

קידום אתרים אורגני אבל רק בחיפושים של הזנב הארוך ויצירת תכנים עם תוכן איכותי וקישורים איכותיים יכול לייצר לכם טראפיק אורגני ולהביא לכם לידים מאוד איכותיים בתחום של עריכת דין. מכיוון שעורכי דין מאוד נזהרים בתוכן שהם מכניסים לאתר מומלץ לתת להם לייצר את התוכן ואח"כ לעשות האופטימיזציה לתוכן לטובת הקידום האורגני. מומלץ להטמיע עשרות מאמרים כבר בשלב הראשון בזמנמן עליית האתר ולהשביח את התוכן במהלך הקידום.