לידים ליועצי משכנתאות

יצירת קמפיין לידים ליועצי משכנתאות

לידים חמים ליועצי משכנתאות זה לא פשוט אבל אפשרי כמובן אך רק במידה ויש לכם סבלנות. חייבים לבנות תשתית חזקה בעיקר ברמה של אתר תדמיתי ובלוג ולקדם את האתר באופן אורגני וממומן לאורך זמן. הלקוחות רוצים לקבל מידע ואנחנו נגיש אותו על מגש של כסף. לדוגמא לא מעט גולשים מחפשים את הביטוי באיזה בנק לקחת משכנתא ?

אם נצליח להגיע לעמוד הראשון בשלב ה 1 באמצעות קידום ממומן ובשלב השני באמצעות קידום אורגני ונייצר כותרת בולטת ותוכן סופר רלוונטי הגולשים שלנו יישארו בכתבה ויכנסו לתכנים נוספים באתר.

רק באמצעות מעורבות שכזו נצליח לקבל לידים איכותיים וחמים מהדיגיטל ליועצי משכנתאות. צריך לעבוד בזה ולהשקיע בתוכן באופן כמעט יום יומי.

קמפיין וידאו ליועצי משכנתאות

לא מעט יועצי משכנתאות חוששים להיחשף בוידאו מסיבות לא ברורות, ולכן ברגע שנשבור את המחסום הפסיכולוגי ונתחיל לייצר סרטוני וידאו באופן שוטף אנחנו נצליח ללא ספק להגיע למיקומים טובים יותר ביוטיוב ובגוגל אורגני ולייצר תגובות בדף הפייסבוק שלכם.

אפשר להפיק 10-20 סרטוני טיפים קצרים באמצעות מכשיר הסלולר שלכם וללא צורך בהשקעה גדולה.

אני מזכיר לכם שליד מוידאו נחשב לליד הכי איכותי !

יועצי משכנתאות חייבים לבנות אתר ולהקים בלוג, רק ככה הם יגיעו בסופו של דבר לפעילות הדיגיטלית שתביא להם לידים.

כל השיטות של לקנות לידים ולפנות אל לקוח שלא מכיר אותך ולא התרשם ממך ורק למחיר יש משמעות בסופו של דבר יקרוס ולא תצליחו לגייס לקוחות חדשים. ההמלצה שלי להשקיע בתוכן איכותי . האפשרות הנוספת היא להקים דף נחיתה וקמפיין יוטיוב שמבוסס המרות, ברגע שגולש ייחשף לתוכן מעניין בסרטון ויגיע לדף נחיתה מבוסס תוכן ויקבל מידע חשוב נוסף ישנו סיכוי סביר שתוכלו לייצר לידים באמצעות דף הנחיתה, האתגר הוא להקים דף נחיתה מעולה וסרטון וידאו מדויק.

אז לסיכום חיפוש ממומן בגוגל יכול להיות אחלה אופציה עד שהאתר שלכם יתחזק באורגני, סרטוני וידאו הם MUST ופייסבוק הוא קצת פחות רלוונטי.

מה גולשים מחפשים?

שייוק דיגיטל שיביא לידים איכותיים ליועצי משכנתאות
צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם

*תקבלו גם מייל עם ערך מדובר על מייל חד פעמי שנשלח מייד, תבדקו אולי הוא בספאם שלכם