שיווק באמצעות תוכן

שיווק דיגיטלי באמצעות בלוג

חבילת קידום אתרים

חבילת שיווק באמצעות תוכן מכילה לא מעט אפשרויות כגון בניית אתר תדמיתי, בניית בלוג וקידום אורגני, כולל יצירת תוכן וסרטוני וידאו ביחד עם מסרים שיווקים. מדובר על פתרון מלא שמבוסס תוכן ומתאים לבעלי עסקים קטנים

ניתן לאפיין את הצרכים ולתמחר את החבילה באופן מדויק לפי תכולת ההצעה ולהתאים את תכולת החבילה לתקציב שלכם:

  • בשלב הראשון נאפיין את צרכי הלקוח ונבדוק מה המתחרים שלו קידמו ונגבש רעיונות ואסטרטגיה שיווקית.

  • בחירת מילות מפתח – אולי הנקודה הכי חשובה, בודקים את מילות המפתח הכי רלוונטיות ומדויקות  ומחליטים על הביטויים של הזנב הארוך שאותם חייבים לקדם. כלומר, מילות מפתח בעלי נפח חיפושים נמוך אך איכותי שיחפשו אותם בהמשך גולשים מסוימים  ויובילו את הגולש לאתר המקודם.

  • כתיבת תוכן איכותי – בעבר היה אפשר לקדם אתרים בלי תוכן איכותי, גוגל שחררה בעבר אלגוריתם המאפשר לה להבחין בין תוכן איכותי לפחות איכותי, חשוב לציין שעדין עברית זו שפה מאוד קשה לגוגל וגם אתרים בעלי תוכן פחות איכותי מקודם בגוגל. מאז ועד היום מומלץ מאוד לייצר לתוכן טוב באתר עצמו , תמיד טוב לתת תוכן אשר מעניק לגולש ערך מוסף.

  •  קישורים חיצוניים  תורמים לקידומו של האתר, מומלץ להשיג קישורים מאתרים שגוגל אוהב ולקנות קישורים.

  • רספונסיביות הינה דרמטית בעולם שכולם נמצאים בסלולר. אתרים רספונסיביים עונים לצרכים של הלקוחות שלכם ומאפשרים להם להשאר באתר שלכם גם בגרסת מובייל.

  • צילום וידאו הינו תהליך סופר חשוב בהקמת תשתית דיגיטלית איכותית.

  • בניית אתר או בלוג  שיניב לקוחות ויהיה בנוי באופן נכון לגוגל ולגולש.

קידום אורגני

חבילת קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO) הינו אחד הערוצים האיכותיים ביותר בדיגיטל, מדי יום מיליוני גולשים מחפשים בגוגל או ביוטיוב אחר פתרונות. סוכנות PPC-SIMPLE מציעה חבילת קידום ייחודית.  מדובר על קידום אורגני המשלב בלוג איכותי וסרטוני וידאו. אנו נכתוב לכם תוכן איכותי ביחד עם צילום וידאו שיזניק את העסק שלכם קדימה.

קישור מסרטוני וידאו שמקבלים צפיות נחשב לקישור סופר איכותי למרות שהוא נחשב כ no follow.

1. כל תהליך של שיווק באמצעות תוכן חייב להתחיל במחקר מילים תוך התמקדות "בזנב הארוך"

2. תוכן איכותי בוידאו של בעל העסק, הסרטון יופיע בבלוג שלכם וסביבו יהיה תוכן שטוב גם למנועי החיפוש. את הוידאו אנחנו נצלם ואת התוכן המקצועי אתם תביאו מומלץ לייצר לפחות 2 סרטונים בחודש.

3. קישורים חיצוניים מאתרים איכותיים

המטרה היא איכות ולא כמות, גוגל חכם ואי אפשר לעבוד עליו, הקידום האורגני בשיטות הנפוצות מסכנת את האתר שלכם ויכולה להביא לפסילה.

במידה ואנו מקימים אתר חנות מומלץ בנוסף לשלב קמפיין בגוגל שופינג שיש לו יתרונות רבים על פני כל ערוץ אחר.

בגדול  כחלק מאפשרויות של חבילה קידום אתרים הוידאו יתפוס חלק משמעותי.

בניית אתר עם בלוג

קודם כל באיזה פלטפורמה לבחור ? יש עשרות חברות שמציעות פלטפורמה כזו או אחרת. 

אין היום פלטפורמות שאי אפשר לקדם בגוגל, כל מי שטוען שאתר בוורדפרס זה יותר טוב מוויקס לא מבין על מה הוא מדבר.

אפשר לבנות אתר מכירות או אתר תדמיתי ולהתחיל בקידום האתר אך זה ברור שגם אם הקימו לכם אתר שמותאם לקידום במהלך הזמן תימצאו את עצמכם משנים את מבנה האתר ואת מילות המפתח שתקדמו! השוק מאוד מאוד דינמי ומשתנה ולכן אי אפשר לנחש מה יהיה עם הקידום של האתר בעוד שנה זה המון זמן במושגי קידום. 

ההמלצה שלי אם מדובר על אתר תדמיתי קטן ובלוג מומלץ להקים אותו דרך וויקס. אם מדובר על אתר מכירות גדול מאוד ללא ספק וורדפרס. שאר החברות שמציעות פלטפורמות אני באופן אישי פחות מתחבר.

כתיבת תכנים

אז אם יש לכם כישרון כתיבה וסבלנות וכמובן זמן אין לי ספק שתגיעו למקומות הראשונים בגוגל אורגני. אם אין לכם סבלנות נמצא את הדרך לייצר תוכן איכותי - הכל עניין של עלויות (:.

 תוכן איכותי הוא פרמטר סופר חשוב בתהליך של בנייה וקידום אתר. אל תתפשרו בנושא זה. קידום אתר קודם כל מתחיל עם המון המון תוכן רלוונטי בהמון נושאים שקשורים באופן ישיר או עקיף לתחום הפעילות שלכם.

כחלק מהחבילה נדע לתת לכם ייעוץ על איזה תחומים כדאי לרשום את המאמר.

 צילום וידאו  

אני בטוח שלא ידעתם שלתמונות יש חלק משמעותי בקידום האתר וכמובן גם זה סופר חשוב בתהליך של בניית האתר, חייבים להכין מראש תמונות קטנות וחדות ששוקלות הרבה פחות על מנת שזמן הטעינה של האתר יהיה מהיר יותר, הטעות הכי גדולה היא לטעון תמונה כבדה לאתר ובמערכת הניהול להקטין אותה. אם אין לכם תמונות נוכל לשלוח צלם שיסגור לכם את הפינה.

צילום סרטוני וידאו

חבילת שיווק בדיגיטל

כחלק מהקידום בגוגל והחבילה מומלץ מאוד שנייצר לכם סרטוני טיפים ביוטיוב, החלק מהחבילה נדע לתת לכם המלצות מה להגיד בסרטון ונגיע במידת הצורך לצלם את הסרטון. בכל סרטון ניתן להכניס את השם שלכם ואת נושא הסרטון, סרטונים ביוטיוב הם בעלי פוטנציאל מטורף להתקדם בתוצאות האורגניות בגוגל בחיפושים מאוד מאוד מסוימים, יחד עם זאת נתחיל לקבל חשיפה גדולה מאוד בקמפיין ממומן ביוטיוב.

אופצייה לקניית קישורים

אפשר לקנות קישורים מאתרים שנחשבים לאתרים טובים, אפשר להקים רשת של אתרים בוורדפרס שיתמכו באתר שלכם ואפשר לעשות עוד הרבה דברים הכול תלוי בתקציבי שלכם.

חייבים מנהל פרויקט שיעבוד באופן ישיר מול הלקוח ויבחר הערוצים הטובים ביותר.