פתרונות שיווק בוידאו לעסקים

 סרטוני וידאו לדוגמא

גוגל הוא  מנוע חיפוש מס 1 בעולם וביחד איתו מגיע האח הקטן יוטיוב. ביוטיוב יש מנוע חיפוש שמאפשר לנו להגיע למידע מאוד איכותי ומדויק ולכן ההמלצה שלי היא להפיק סרטונים עם ערך ביחד עם סרטוני טיפים או אפילו סרטוני הדרכה. 

לפני שנתחיל את השיווק באמצעות וידאו ביוטיוב ממליץ מאוד להפיק גם סרטונים שיווקיים, או במילים אחרות סרטוני תדמית, שמציגים בפרונט את בעל העסק בערוץ היוטיוב ובאתר האינטרנט שלו.  אפשר לקחת את הסרטון  ולקדם אותו גם בפייסבוק וגם בגוגל אורגני, בד"כ בסרטונים שנעלה ליוטיוב נטמיע את ה URL של האתר שיאפשר לגולש להגיע אל האתר של בעל העסק. בפייסוק נשים את הלינק בפוסט עצמו ובגוגל אורגני כמובן שכל קליק יוביל לסרטון עצמו.

שיווק בוידאו לעסקים חייב להיות גם ביוטיוב וגם בפייסבוק, הרעיון הוא להקים קמפיין פרסום ממומן ביוטיוב ובפייסבוק ולשלם על הפרסום הממומן !  חובה עלינו להפיץ את הסרטון שלכם באופן ממוקד מול קהל היעד שלכם כלומר לטרגט קהלים איכותיים. הפתרון של שיווק בוידאו לעסק  יכול להיות באמצעות קמפיין צפיות ביוטיוב או קמפיין לידים או אפילו להופיע בחיפושים הרלוונטים בתוך יוטיוב, ניתן לייצר לידים חמים באמצעות הסרטון שלכם גם בפייסבוק באופן אורגני או ממומן.

עסקים קטנים ללא ספק יכולים לשווק את עצמם ביוטיוב או בפייסבוק באופן אורגני אך לא בטוח שתקבלו מספיק צפיות בסרטון שלכם או בערוץ שלכם אלא אם יש לכם ערוץ יוטיוב או דף עסקי חזק.