לידים לעסקים קטנים

שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים

לידים חמים לעסקים קטנים הם חלק מהשיווק הדיגיטלי שכל עסק קטן חייב לעשות בעצמו או דרך סוכונות פרסום דיגיטלית.

עסק זעיר הוא עסק שיש שם עד 4 עובדים והיקף מכירות של עד מיליון ש"ח בשנה , זה יכול להיות  יכול להיות רואה חשבון, מנהל חשבונות , נותן שירות או כל בעל מקצוע . אז איך בעצם אפשר לייצר לידים ושיווק דיגיטלי לעסק קטן? 

לידים לעסקים באמצעות בלוג

אז אם ההנחה שלנו שלעסק קטן אין תקציב לשלם על פרסום ממומן למרות שיש המון עסקים קטנים שיש להם תקציבים, אין ספק שחייבים להקים בלוג שהינו בעצם חלק אינטגרלי מהאתר​. הבלוג טוב לכול סוגי העסקים אבל מדובר על פרסום חינמי,

באמצעות 4-6 מאמרים בחודשים אפשר לייצר נוכחות דיגיטלית שתביא בסופו של דבר לידים מדויקים גם לעסק קטן.

חשוב להקפיד על מיקוד ולרשום תכנים מדויקים שגוגל אוהב בעיקר במילות המפתח הזנב הארוך.

לידים לעסקים באמצעות פייסבוק

פייסבוק זו אחלה פלטפורמה לפעילות אורגנית לעסקים קטנים וליצירת לידים לעסקים, אפשר לצלם את עצמך בלייב או בוידאו ולעלות תכנים שקשורים לתחום הפעילות שלכם. לאחרונה אני נתקבל בלא מעט עסקים שמצלמים את עצמם באמצע הנהיגה- זה די מגניב אולי תנסו  ?

פעילות נוספת בפייסבוק זה להצטרף לקבוצות שקשורות לתחום הפעילות שלכם ולהגיב על פוסטים, זה יוצר חשיפה איכותית ולעיתים ישנם לקוחות בקבוצה שמחפשים מומחה בדיוק כמוך וכך בעצם תוכלו לקבל לידים מהקבוצה עצמה, אם הצלחתם למצב את עצמכם כמומחים תקבלו גם לא מעט ממליצים בתגובה לפוסט.

שיווק דיגיטלי -לידים לעסקים ביוטיוב  

אז יוטיוב נחשב גם לסוג של פלטפורמה חברתית למרות שיש לו מנוע חיפוש עוצמתי והוא בעצם בבעלות גוגל. איך בעצם אפשר להשיג לידים לעסקים ביוטיוב ? דווקא בערוץ הזה גם עסקים קטנים יכולים לפרסם ב 10 שח ביום ולהגיע באופן מדויק לקהל היעד שלהם.

ברגע שהגולש שהוא בעצם הלקוח שלכם מגיע ליוטיוב לשמוע שיר או לראות חדשות הסרטון שלכם קופץ לו, הלקוח יכול לדלג אחרי 5 שניות ובמהלך הסרטון ללחוץ על הכפתור שבתחתית הסרטון ולהשאיר ליד בדף נחיתה שלכם. במקרה הזה יהיה לכם לא פשוט להקים קמפיין יוטיוב לבד ולכן תוכלו לקבל ממני חבילת פרסום של 11 שח ביום לקמפיין ביוטיוב.