לידים להחזרי מס

לידים בלעדיים להחזרי מס

לידים חמים להחזרי מס זה קמפיין מגניב, לכאורה כולם רוצים לקבל כסף מהמדינה אבל מן הסתם לא כולם מתאימים לקריטריונים של היועץ. מצד אחד אפשר להקים קמפיין לידים להחזרי מס מייצר עם שאלות רבות לגולש אך סביר להניח שקמפיין לידים כזה יביא יחסי מעט מאוד לידים , הדרך הנוספת שאני ממליץ עליה היא להוריד את עלות הליד ולא לשאול את הגולש שום שאלת סינון, בהנחה שנקבל 10 לידים כל יום בעלות נמוכה אני מאמין שלפחות 2 גולשים יתאימו ליועץ המס.

קמפיין לידים החזרי מס

אז רוב יועצי המס יגיעו לגוגל חיפוש, גולש שמחפש החזרי מס רלוונטי יותר אך בד"כ הגולש יבדוק מס הצעות ויבחר בהצעה הזולה יותר.עכב מחירי ההקלקות והתחרות בגוגל חיפוש בסופו של דבר מחיר הליד יהיה יותר יקר. הפתרון שלי הוא לטרגט קהל רלוונטי במדיה GDN של גוגל ולבנות קמפיין שיצבור וותק עם לא מעט המרות על מנת שגוגל יאפשר לנו אחרי מס חודשים לשלם עבור ליד ולא קליק. זו שיטת עבודה מתקדמת בדיגיטל ומומלצת מאוד.

קידום אתרים החזרי מס

לקדם את בתחום של החזרי מס זה ממש מגניב, סה"כ צריך לקחת חומר מקצועי ולהנגיש אותו ללקוחות שפחות מבינים בכספים.

אני ממליץ על בניית אתר תדמיתי ליועץ מס ששם יהיו מאמרים ותכנים שקשורים לעדכונים שוטפים, טפסים, מוסדות, יועצים וכדומה. בניית אתר בוויקס בהחלט תיתן פתרון ראוי ליועץ מס אין צורך ביותר. קידום אורגני ליועץ  מס הינו MUST והינו ללא ספק ערוץ שחייבים להשקיע בו.

קמפיין אאוטבריין להחזרי מס

בערוץ הזה צריך כבר תקציבים קצת יותר גדולים וכתבה מאוד מאוד מדויקת ומניעה לפעולה. באאוטבריין אי אפשר לטרגט קהלים שיש להם כוונה מסוימת אלא לעבוד רחב ולכן יש משמעות עצומה לתוכן שאנחנו מייצרים בכתבה עצמה. על פניו כמעט לכל שכיר יש

סיכוי שיקבל כסף מהמדינה אבל הפועל המצב שונה ולכן חייבים כן לנסח מספר שאלות לפני השארת הפרטים על מנת שנקבל לידים טובים.

הגיע הזמן שהדיגיטל יביא לכם לידים להחזרי מס 
צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם

*תקבלו גם מייל עם ערך מדובר על מייל חד פעמי שנשלח מייד, תבדקו אולי הוא בספאם שלכם